Sektorowa Rama Kwalifikacji dla Sektora Nieruchomości [PUBLIKACJA DO POBRANIA]

Opublikowane przez Administrator24.info w dniu

Sektorowa Rama Kwalifikacji dla Sektora Nieruchomości jest już gotowa! Właśnie została opublikowana stronie Instytutu Badań Edukacyjnych. Publikacja do pobrania ze strony IBE.

Ważne i warte podkreślenia jest to, że całe to przedsięwzięcie udało się doprowadzić do momentu, w którym jesteśmy, tylko dzięki zaangażowaniu całego środowiska! Chyba po raz pierwszy w historii współpracy różnych organizacji, udało się dojść tak daleko. 

Podziękowania i gratulacje dla: Magdy Słocińskiej i Anny Araminowicz z MABEA, Damiana Kuznowicza i EPRD Ltd., Sabiny Augustynowicz i Michała Grodzkiego z Grupy MEDIUM, kierownika merytorycznego Bartłomieja Dessoulavy-Śliwinskiego, opiekuna z ramienia IBE Piotra Klatty oraz całego zespołu ekspertów. W skład zespołu weszli przedstawiciele: Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Ogólnopolskiej Izby Gospodarki Nieruchomościami, Podlaskiego Stowarzyszenia Zarząców Nieruchomości, Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Zarządców i Pośredników w Obrocie Nieruchomości, Polskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości i Narodowej Agencji Poszanowania Energii.

Szczegóły realizacji projektu są zaprezentowane na stronie SRK N.

Już wkrótce więcej szczegółów na łamach miesięcznika „Administrator i Menedżer Nieruchomości”.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *