Wojciech Konieczny

Opublikowane przez Administrator24.info w dniu

Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomicznej, zarządca nieruchomości legitymujący się państwową licencją zawodową nr 14587.

Organizator certyfikowanych wykładów w ramach zgłaszanych do Ministerstwa Infrastruktury szkoleń z doskonalenia zawodowego zarządców nieruchomości. Uprawniony przez Polską Federację Zawodów Nieruchomościowych do prowadzenia praktyk zawodowych dla studentów studiów podyplomowych.

Członek Komisji Odpowiedzialności Zawodowej przy Ministerstwie Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej do końca 2013 r.

Prezes Stowarzyszenia Uczestników Rynku Nieruchomości TRANSFER, biegły sądowy oraz szkoleniowiec z 20-letnią praktyką.

W latach 2006-2016 dyrektor zarządzający w TBS Warszawa Północ Sp. z o.o., a w latach 2017-2018 pełnomocnik zarządu ZKZL Sp. z o.o. w Poznaniu, zarządzająca ok. 1700 nieruchomościami komunalnymi.  

Długoletnie doświadczenie zawodowe wykorzystuje w  prowadzeniu szkoleń z dziedzin prawa cywilnego, prawa budowlanego, planowania operacyjno-finansowego, zarządzania informacjami, ryzykami, bezpieczeństwem technicznym, środowiska i ludzi oraz rozliczeniami kosztów dostawy mediów. W latach 2012-2016 organizator kilkunastu edycji kursu zarządcy nieruchomości.

Autor wielu programów informatycznych, wspomagających prace zarządców nieruchomości w inwentaryzacji, eksploatacji czy rozliczania mediów. 

W marcu 2016 roku uhonorowany przyznanym odznaczeniem PRO AEQUO ET BONO  zasłużonego dla rynku nieruchomości.

Autor kilku publikacji zawodowych oraz wielu artykułów prasowych. W zarządzaniu nieruchomościami korzysta z kilkudziesięciu autorskich programów informatycznych, optymalizujących pracę administratorów. Od 2011 roku zajmuje się wsparciem prawnym i zawodowym, opiniując i doradzając w zakresie szerzenia idei dobrej praktyki zawodowej, a także udostępnia setki gotowych dokumentów, szablonów i procedur za pośrednictwem swojej strony www.instytut-transfer.pl.

Kategorie: Eksperci