Janusz Gutowski

Opublikowane przez Administrator24.info w dniu

Absolwent Politechniki Warszawskiej, Prezesem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości (PSZN), a także  wiceprezydent Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i delegat PFRN do struktur i CEPI (Conseil Européen des Professions Immobilieres), organizacji lobbingowej europejskiego środowiska nieruchomości zlokalizowanej w Brukseli.   

Jest Partnerem Zarządzającym AXI IMMO Services sp. z o.o. S.K.,  spółki działające w ramach Grupy Axi Immo, zajmującej się zarządzaniem nieruchomościami, obecnie głównie logistycznymi i przemysłowymi, ale wcześniej również  handlowymi i biurowymi.

Jest współautorem nagrodzonych  przez Ministra Infrastruktury książek pt. „Zarządzanie Nieruchomościami Komercyjnymi” i „Zarządzanie Nieruchomościami Handlowymi” wydanymi przez POLTEX.

Posiada 20-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Licencjonowany zarządca nieruchomości komercyjnych. Zarządzał następującymi nieruchomościami: Budynek Centrali Media Markt, kamienica Lipińskiego w Warszawie (w okresie, gdy właścicielem był Reinhold), Centrum Handlowe Okay w Gdańsku, Centrum Handlowe Ferio Gaj we Wrocławiu, Ferio w Legnicy, Centrum Handlowe Marino we Wrocławiu, Centrum Szperk w Gdyni i Centrum Wiatraki w Słupsku. Obecnie zarządza portfelem  nieruchomości produkcyjnych SPARTA, należących do KKCG, nieruchomościami magazynowymi TINER, portfelem nieruchomości produkcyjno-magazynowych należących do PKO TFI, a także obiektami MOBILIS. 

Kategorie: Eksperci